Menu

O nas

ProGama współpracuje z wybranymi producentami oprogramowania dla firm, dzięki czemu proponujemy tylko sprawdzone i stabilne rozwiązania. Posiadamy pełną ofertę oprogramowania do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw, którą dopasowujemy na miarę potrzeb klienta. Systemy są skalowalne, dzięki czemu mogą rozwijać się wraz ze wzrostem firmy i jej potrzeb.

Od 2008 roku zajmujemy się sprzedażą i wdrożeniami systemów informatycznych w obszarach kadry-płace, finanse-księgowość, środki trwałe, handel, magazyn, CRM. Dzięki doświadczeniu wypracowaliśmy szybkie i skuteczne metody wdrożeniowe. Posiadamy również dobre zaplecze serwisowe z możliwością błyskawicznej pomocy zdalnej.
Kompetencje programistyczne pozwalają na szybkie i sprawne migracje danych oraz integracje i wymianę pomiędzy systemami.

Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i dużymi przedsiębiorstwami zatrudniającymi tysiące pracowników zapewniając stałą opiekę serwisową i stabilną pracę oprogramowania.

Nawiązując z nami relację klient może liczyć na dostosowanie oferty do aktualnych potrzeb czyli wybór takiego rozwiązania, które najlepiej spełni oczekiwania, ale równocześnie też na konkurencyjne ceny i szybką realizację projektu wdrożeniowego przy wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych.