O Reset2

RESET2 – producent oprogramowania od 1992 roku

RESET2.pl sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. i później RESET2 Sp. z o.o. oraz RESET2 Oprogramowanie sp. z o.o. sp.k.. Firma zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą.

Pracownicy i współpracownicy firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą kilkunastoletnią praktykę w opracowywaniu i tworzeniu systemów informatycznych, a szybkość reakcji na wszelkie wnioski i sugestie użytkowników jest doceniana przez partnerów i dystrybutorów.

Reset2 specjalizuje się w systemach płacowo-kadrowych.

Od 1992 roku stworzono już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników oprogramowania serii R2płatnik jest już ponad 15 tysięcy. Oznacza to, że około milion pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia na tych systemach, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Programy serii R2płatnik są doskonałym uzupełnieniem systemów finansowo-księgowych innych producentów. Doceniła to m.in. firma SAP – światowy lider w zakresie oprogramowania dla firm. Na mocy umowy podpisanej w 2004 roku Reset2 został partnerem SAP zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner), co miało skutek w stworzeniu specjalnej wersji programu R2płatnik dedykowanej dla systemu SAP Business One. W ten sposób powstał R2płatnikSBO zintegrowany z SAP Business One, który stanowi wówczas kompletny system do zarządzania przedsiębiorstwem.

R2Płatnik integruje się również z innymi systemami finansowo-księgowymi. Seria PRO umożliwia integrację z takim oprogramowaniem, jak proAlpha ERP, Navision, Symfonia, Optima FK, Scala, Axapta, MS Dynamics FK i innymi.