R2firma – zintegrowana obsługa firmy

Zintegrowany system obsługi firmy

Wprowadzanie dokumentów
System R2firma – zintegrowany system obsługi firmy – umożliwia rejestrowanie wszystkich rodzajów dokumentów: faktury VAT zakupu i sprzedaży, polecenia księgowania. Zobacz przykładowe wydruki.
Wystawianie dokumentów
System R2firma umożliwia wystawianie i przyjmowanie wszystkich rodzajów dokumentów magazynowych i sprzedaży, w tym faktur eksportowych i zaliczkowych. Zobacz przykładowe wydruki.
Obsługa magazynu
R2firma obejmuje swym zakresem zarówno wystawianie faktur jak i prowadzenie magazynu. Automatyczne tworzenie dokumentów magazynowych, arkuszy inwentaryzacyjnych czy protokołów rozbieżności PR+ i PR- to tylko nieliczne z dostępnych w programie opcji. Przejdź do opisu programu.
Rozliczenie VAT, PIT, CIT
Naliczanie deklaracji VAT, PIT, CIT odbywa się automatycznie po uprzednim zaksięgowaniu dokumentów. Skorzystaj z funkcji e-deklaracje. Dowiedz się więcej przeglądając opis programu.
Wysyłka pliku JPK
Generowanie JPK VAT odbywa się automatycznie po uprzednim zaksięgowaniu dokumentów. Plik JPK wysłać można poprzez profil zaufany, ePUAP lub przez podpis elektroniczny/certyfikat kwalifikowany.
Rozrachunki z kontrahentami
Nasz program do obsługi firmy prowadzi ewidencję raportów kasowych i bankowych. Posiada możliwość nałożenia restrykcji na kontrahentów zalegających z płatnościami oraz windykację należności. Zapoznaj się ze specyfikacją.
Ewidencja środków trwałych
Program R2firma wyposażony jest w moduły ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Zapoznaj się ze opisem programu.
Raporty i zestawienia końcowe
R2firma to także zestawienia sprawozdawcze do instytucji i urzędów. Przejrzyj specyfikację zestawień.
Analiza sprzedaży
Program R2firma w łatwy sposób umożliwi analizę kosztów i wyników sprzedaży Twojej firmy. Program zapewnia generowanie dowolnych zestawień i statystyk
Zaufanie
Zaufały nam tysiące użytkowników. Zapoznaj się z ich opiniami. Pobierz 60-cio dniową wersję testową i sam sprawdź możliwości programu.
Podpowiedzi i przypomnienia
R2firma wyposażona jest w system podpowiedzi i przypomnień, które ułatwią Ci pracę.
Współpraca z systemami zewnętrznymi
Wszystkie dane z naszego systemu można wyeksportować do innych programów. Można również importować dane zapisane w formacie tekstowym.
Dostosowanie do potrzeb
R2firma cechuje się dużą elastycznością i dostosowaniem do potrzeb firm z różnych branż. Szereg specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych funkcji programu może ułatwić Ci pracę.
Łatwa obsługa
R2firma to zintegrowany system obsługi firmy, który jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawet początkujący użytkownicy mogą szybko opanować jego obsługę. Obejrzyj filmy, zapoznaj się z informacjami, a przekonasz się, jakie to łatwe.
Przystępna cena
Wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i oblicz cenę programu dla siebie.
Bezpłatna pomoc telefoniczna
Możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc przez telefon lub internet. Przejdź do strony kontakt, zadzwoń i zapytaj o zintegrowany system obsługi firmy – R2firma.
System zawsze aktualny
Razem z programem otrzymujesz prawo do pobierania wszystkich aktualizacji przez 12 miesięcy.