R2fk – księgi handlowe, pełna księgowość

Program do prowadzenia pełnej księgowości

Wprowadzanie dokumentów
System R2fk – program do prowadzenia księgowości – umożliwia rejestrowanie wszystkich rodzajów dokumentów: faktury VAT zakupu i sprzedaży, polecenia księgowania. Zobacz przykładowe wydruki.
Rozliczenie VAT, PIT, CIT
Naliczanie deklaracji VAT, PIT, CIT odbywa się automatycznie po uprzednim zaksięgowaniu dokumentów. Skorzystaj z funkcji e-deklaracje. Dowiedz się więcej przeglądając opis programu.
Wysyłka pliku JPK
Generowanie JPK VAT odbywa się automatycznie po uprzednim zaksięgowaniu dokumentów. Plik JPK wysłać można poprzez profil zaufany, ePUAP lub przez podpis elektroniczny/certyfikat kwalifikowany.
Ewidencja środków trwałych
Program księgowy wyposażony jest w moduły ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Zapoznaj się ze opisem programu.
Raporty i zestawienia końcowe
Pełna księgowość to także zestawienia sprawozdawcze do instytucji i urzędów. Przejrzyj specyfikację zestawień.
Zaufanie
Zaufało nam tysiące użytkowników. Zapoznaj się z ich opiniami. Pobierz 60-cio dniową wersję testową i sam sprawdź możliwości programu.
Podpowiedzi i przypomnienia
Program do księgowania wyposażony jest w system podpowiedzi i przypomnień, które ułatwią Ci pracę.
Współpraca z systemami zewnętrznymi
Wszystkie dane z programu płacowego można wyeksportować do innych programów. Można również importować dane zapisane w formacie tekstowym.
Dostosowanie do potrzeb
System cechuje się dużą elastycznością i dostosowaniem do potrzeb firm z różnych branż. Szereg specjalnie zaprojektowanych, inteligentnych funkcji programu może ułatwić Ci pracę. Zobacz dodatkowe korzyści dla poszczególnych rodzajów działalności.
Łatwa obsługa
Nasze program do księgowości jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawet początkujący użytkownicy mogą szybko opanować ich obsługę.
Przystępna cena
Wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i oblicz cenę programu dla siebie.
Bezpłatna pomoc telefoniczna
Możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc przez telefon lub internet. Przejdź do strony kontakt, zadzwoń i zapytaj o program do pełnej księgowości R2fk.
System zawsze aktualny
Razem z programem otrzymujesz prawo do pobierania wszystkich aktualizacji przez 12 miesięcy.